15. 8. 2021

Tolik z nás hledá osvícení

Od cesta
Připadá mi to zábavné a srandovní, že tolik z nás hledá osvícení, hledá realizaci~poznání, hledá osvobození, hledá svobodu, když už jsme v Tom ponořený. Vědomí je naší pravou podstatou. Tím jsme. A zajímavé je, že Vědomí nejde zničit žádným způsobem. Není nic co by tomu bylo možné udělat. Nejde to nakazit, otrávit, zhanobit. Nejde to rozcuchat. Nejde to spálit. Nejde to zabít. Je To Vše ~ prostupující. Když je to Vše~prostupující, a jste Tím, jak si můžete myslet že je něco co vás drží zpět od realizace(poznání, vnímání~Toho)? Jak můžete věřit že je něco ně~kde jinde co vás drží, co vás zdržuje od vidění Se, znání Se, a Bytí Sebou? Vidíte, není místo pro nic jiného. Bytí proniká všechen prostor a čas. Není nic jiného. Tak jak si můžete myslet že je něco takového jako nemoc, nedostatek, omezení, deprese, a takový věci se kterýma někteří z nás jdou s vírou, že musíme bojovat, něco překonat, ~ to je vtip, ha~ha. Není žádná věc, kterou musíte překonat. Není žádná karma, nad kterou musíte zvítězit. Nejsou žádné ‘samskaras’ zlozvyky. Nejste hříšníci. Není s vámi absolutně nic v nepořádku. Jste dokonalí zrovna takový jaký jste.
Jste Bytí, to neměnné Bytí, Sebe~obsahující Konečná Skutečnost(Absolutní Realita). Vždy jste Tím byli. Tím Jste. A nic To nemůže zbavit lesku.
Pouhým chápáním toho co vám říkám vás osvobodí, Naprosto, ÚPLNĚ. Jste dokonalí zrovna teď, v tuto chvíli, přesně tak jak jste. Není absolutně nic co by jste pro To museli dělat, nebo čím se stát, nebo číst, nebo hledat. Jste Tím teď. Vše co je třeba je přijmout to. Nic To nemůže změnit, jedno co si myslíte, jedno co se vám honí hlavou, co si myslíte, že je špatně s vaším životem, co si myslíte, že je v pořádku s vaším životem. Na ničem z toho nezáleží.
Jste Svoboda, Úplná Svoboda, Úplná Radost, Úplný Mír, Úplná Láska.
Robert Adams