12. 10. 2023

Petr Chobot – Pozvánka do Peru

Od cesta

Naši milí, právě vyhlašujeme termíny na oblíbené expedice do Peru za sebepoznáním i léčením. Plánujeme na podzim dvě cesty, obě velmi zajímavé a zároveň trochu odlišné..

🏞️ První expedice bude směrovat do pouště Nazca, k oceánu, do hor a poté do džungle. Budeme procházet šamanskými terapiemi a budeme meditovat na významných přírodních energetických místech. Ve druhé části cesty se přesuneme do pralesa, kde projdeme kompletní očistou těla i duše skrze propojení s panenskou přírodou i přijetí léčivé fytoterapie.

🌄 Druhá expedice se vydá hned na počátku do centra incké říše – Cusca. Zde se propojíme s tradicí inckých kněží v místních posvátných chrámech v tomto vysoko položeném horském městě. Uskutečníme meditace a rituály v nejsilnějších bodech určených inckou kulturou ke spirituálnímu rozvoji a to v jednotlivých aspektech lidské existence (dle energetických center). Odsud se také vydáme do džungle kde projdeme intenzivnější mentálně-tělesnou očistou, která má potenciál významně změnit naše životní nastavení, bloky, vztahové vzorce i míru sebepoznání.

🐒 První expedice se koná od 15. – 30. 11. a druhá od 1. 12 – 15. 12. Veškeré informace o programu či přihláškách najdete na webu: www.petrchobot.com/peru Moc se na vás těší celý organizační tým! 💚