30. 12. 2021

My jsme vstoupili do hry

Od cesta

PCH: My jsme vstoupili do hry, která byla připravena a nastavena tak, že jsme se dostali do takového pekelného prostředí. V podstatě tato takzvaná nasimulovaná planeta je podobou jakéhosi pekla. Je tu extrémně vysoká seismická aktivita, je tady spousta parazitů (komáři, bakterie, červi) – to jsou takové negativní programy, které nás tu ničí.

Herní plán je rozsáhlý a netýká se jen tohoto světa. My se teď nacházíme na úrovni, že se můžeme dostat na jiný level hry. A jakmile víc aktivizujeme naše centra (v pánvi, břiše, solaru, hrudi, krku, v hlavě) tak najednou tyto věci, které jsme dříve považovali za problémy v podstatě se jim můžeme vysmát. Protože v tuto chvíli máme jakési „nástroje“ , že nějaké negativní vlivy můžeme odrušit (anulovat) – třeba zamořená (kontaminovaná) příroda – dá se to vyčistit, ne chemicky, ale informačně – PROTOŽE VŠE JE SLOŽENÉ Z JEDNOTEK INFORMACE. Můžeme úplně předělat přírodu této planety, můžeme přeprogramovat biosféru či zrušit komáry či viry.

My si pořád představujeme, že potřebujeme nějaké hmotné prostředky, my si představujeme že potřebujeme nějaké chemické, biologické nebo technické prostředky – ale není to tak. Protože ta nejlepší technika už byla vytvořena a byla zkonstruovaná dávno tvůrci těchto simulací a ta TECHNIKA SE NACHÁZÍ V NÁS, STAČÍ JI POUZE POUŽÍT.

Rituál:
https://youtu.be/LGbzVjN8YFU

https://www.incamedica.com/xenonova-terapie

Zdroj:

Petr Chobot – oficiální FB skupina

https://www.petrchobot.com