9. 12. 2021

Na Zemi jsme nikdy nepřišli

Od cesta

PCH: Na úrovni svých vyšších čaker jsme na Zemi nikdy nepřišli. Co doopravdy jste? Jste absolutno, neomezené vědomí – na své nejhlubší úrovni. Na té další úrovni jste nejméně kosmická bytost – duch nebo duše. Co je duše? Duše je takový mimozemšťan. Duše nemá se Zemí nic společného. My furt hledáme nějaké mimozemšťany. Vaše duše je ten nejvíc mimozemský mimozemšťan.

Ta duše není moc něco pozemského – to tady nevzniklo ze stromu nebo z hlíny. To prostě sem přišlo z dost velké dálky a není to pozemská bytost. To poznáváte, když více opouštíte své pozemské tělo. Až zakončíte sérii svých cyklů (životů) tak se odpoutáte od této planety a půjdete jinam a zjistíte, že nejste pozemská bytost, že tato planeta není Váš skutečný domov. Je to spíš takový hotel, ve kterém jste teď ubytovaní. Ale není to zdroj či skutečný domov. To si každý z Vás je schopen zjistit, když se naučíte opouštět tělo.

Jste bytosti, které nemají nic společného s biologií ve své podstatě a přesto teď sebe sama vnímáte velice přesvědčivě jako takzvané lidi (že jste muž nebo žena). Věříte, že patříte k určité rase, že jste pozemšťan.

Rituál:
https://www.youtube.com/watch?v=DYxTl589X8Y

https://bratrzizka.airtime.pro/

Zdroj:

Petr Chobot – oficiální FB skupina

https://www.petrchobot.com