12. 8. 2021

Když sedíte v tichu, přijde to na vás

Od cesta
Když sedíte v tichu, přijde to na vás. Uvidíte, jak tělo vzniklo, a jak tělo chodí, a nové tělo přichází. Ale jsi naživu. Skutečné já přetrvává. Nic to nikdy nemůže zničit. Voda ji nemůže utopit. Oheň ho nemůže spálit. Cokoliv se stane s tělem na tomto světě, nemůže odstranit to, co jsem. Nemá to nic společného s vaším věkem, ani zda jste v pořádku nebo nemocní, nebo bohatí nebo chudí. Je to já. Vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude. Jsi to ty.
Nikdy jsi nebyla lidská bytost. Prostě jste zapomněli na svou skutečnou povahu a žijete smrtelný sen. Žádám tě, abys se probudil. Žádám tě, abys se teď probudil. Cítím, že se probudíš. Cítíte, jak se vaše tělo rozpouští, rozpouští se. Přesto žádná skutečná změna nedochází, protože není co změnit. Vidíte, neexistuje žádné skutečné tělo, které by se muselo proměnit. Nemluvíme o transformaci. Neproměňujete své tělo v tělo světla, nebo ve vědomí, nebo v absolutní realitu. To, co se jeví jako vaše tělo, je Já, čisté uvědomění….
Tvé tělo, stejně jako svět, vesmír, co nazýváme Bohem, samo o sobě nemá skutečnou existenci. Je to Já, které prostupuje vesmírem. Všechno je to já. Proto je všechno posvátné. Tak to Mojžíš myslel, když řekl: ′′ Země, na které stojím, je svatá země.“ Neexistuje nic, co by mělo život sám.
Teď vidíte, proč byste ve vašem iluzorním stavu měli být laskaví ke zvířatům, ke království zeleniny, minerálnímu království, k lidskému království, proč se musíte smířit s těmito královstvími? Protože všichni jsou Bůh a to, co děláte světu vzhledu, děláte sami sobě.
Vzbuď se!