2. 9. 2021

Se zlem je potřeba bojovat úspěšně

Od cesta

PCH: Se zlem je potřeba bojovat úspěšně. Nemůžete odpovídat na nenávist nenávistí (na zlo zlem).
Protože to je přece právě ten dokonalý trik zla, to zlo se chce replikovat (rozmnožovat).

Pokud v Vás nenávist vytvoří nenávist (zlo vytvoří zlo), tak se jí to povedlo. Rozmnožila se a dostala se do dalšího obalu (formy). Zlo je potřeba vnímat na naší planetě jako nemoc nebo jako výzvu.

Výzvu, která nám umožňuje projít výcvikem rychleji a naučit se v kratším čase víc věcí. Existují organismy (sféry civilizace), které nás navštěvují né proto, aby nám pomáhaly. Ale proto, aby získávali naši energii (životní sílu). Dříve se jim říkalo démoni z nižších světů. Jsou to formy života (stejně jako klíšťata, tasemnice, blechy), které vyúžívají stavu, že jsme zatím ještě nevědomé bytosti (do značné míry slepé – nedokážeme vědomě mimosmyslově vnímat). A tyto bytosti se na nás napojují, naši životní pránu.

Mezi tyto parazity patří v první řadě bytosti, které se situovali do rolí našich bohů (Aláhy, Jehovy). Žijí v těsném okolí naší planety (světy související s naším fyzickým, éterickým a nejhlubšími astrálními oblastmi). Pro své přežití potřebují naší energii a snaží se aby na této planetě se situace neměnila. A pokud by se měnila, tak jen povrchově. Vždy sledují ty cíle, které souvisejí s tím, aby nám zamezily rozvinout svoje nejsilnější (přirozené) schopnosti – mimosmyslově vnímat (opouštět tělo, zhomtňovat předměty).

Kdybychom všichni aktivizovali svoje centrum v hrudi o 1% nad současný planetární průměr, tak by 90% těchto životních (pro nás negativních) forem vyhynulo nebo by bylo donuceno náš systém reality opustit.

Tyto bytosti nemají sílu nás zastavit, pouze PROVĚŘUJÍ NAŠE ODHODLÁNÍ JÍT KE SVĚTLU.

Zdroj:

Petr Chobot – oficiální FB skupina

https://www.petrchobot.com