Šrí Bráhmam po šesté v České republice

Již po šesté navštíví letos v srpnu Českou Republiku Šrí Bráhmam, realizovanı mudrc z Indie, jehož satsangy se budou konat od 1.8.2010 do 5.8.2010 na ZŠ Norbertov, vždy ráno a večer. Přesné časy a termíny budou doplněny v červenci na stránkách www.brahmam.net. Detaily jsem přepsal do článku zde na webu, kde je možno se vše dočíst i kontakty včetně termínu a odkazy na dotyčné weby.

Spuštěno fórum
Dnešním dnem bylo spuštěno fórum. Zde je možno psát vše o hledně dotazů uživatelů, rady jak postupovat na své cestě, zkušenosti atd., tento web je zaměřen duchovním směrem.. fórum je otevřeno nejen diskuzi o duchovní cestě.. doporučuji, aby uživatel vytvořil vždy nové téma kam se bude psát, aby nebylo vše pouze v jednom linku
Okem Boha Hóra - škola mysterií Hórova Oka
Náš příběh začíná těsně před naprostou zkázou, kterou způsobila potopa světa. V té době na Zemi ještě existovala civilizace, o níž se dnes hovoří už jen v legendách jako o ATLANTIDĚ. Její obyvatelé čerpali znalosti ze zkušeností, které lidé nashromáždili během tisíců let vızkumu fungování vesmíru a procesu, kterému říkáme život. Vše se dozvíte v 10ti dílném dokumentu Okem boha Hóra.

Knihy
Nově byly vloženy knihy ke stažení od Minaříka a Palky
Videa Paměti Mystika

Prvním videem začíná seriál Paměti Mystika,tento seriál o životě a cestě největšího českého mystika má 15 dílů.Postupně budou všechny díly ke shlédnutí.

Něco o tantrajóze
Přidán článek o tantrajóze, ukazující pravou podstatu milování a soužití dvou lidí.
Eduard Tomáš
Přidán článek o Eduardu Tomášovi, jeho stručnı životopis.