Video panel - poslední přidaná videa

YOUTUBE
6.8.2018 evening ...
YOUTUBE
Sarvesham Svastir...
YOUTUBE
Sri Vidya Havan 2018


Videa Satsangy - Šrí Brahmam

FilmyTak jak jsem slíbil začíná seriál video satsangů realizované bytosti Šrí Brahmama. Tento člověk dosáhl osvícení a už jen poslech jeho slov nebo sledování videí posouvá člověka dále v jeho cestě. Být účasten v jeho přítomnosti je to nejlepší co hledající může pro svůj duchovní život udělat. Vyzařuje z něho boží láska a čistota, což popisuji vlastní zkušenost, když jsem se zúčastnil jednoho satsangu.Videa začnou satsangy z roku 2005 a budou dále pokračovat i audio nahrávkami do současnosti.

3778 Čte 2 Komentáře


Šrí Brahmam - satsangy

StahováníV nové sekci download jsou ke stažení některé přepisy satsangů Šrí Brahmama z minulých let 2005, 2006. Sám jsem se jednoho takového sezení satsangu zůčastnil 1.8.2010 v Praze, a velmi doporučuji si to stáhnout a přečíst. Být osobně přítomen v satsangu ,kde přednáší realizovaná bytost Šrí Brahmam je opravdu velmi duchovně posilující. Po skončení videoseriálu Okem Boha Hóra se objeví v nové sekci také videa satsangů tohoto mistra, je na co se těšit.

3509 Čte 0 Komentáře


Šrí Bráhmam po šesté v České republice

Zprávy
Již po šesté navštíví letos v srpnu Českou Republiku Šrí Bráhmam, realizovaný mudrc z Indie, jehož satsangy se budou konat od 1.8.2010 do 5.8.2010 na ZŠ Norbertov, vždy ráno a večer. Přesné časy a termíny budou doplněny v červenci na stránkách www.brahmam.net. Detaily jsem přepsal do článku zde na webu, kde je možno se vše dočíst i kontakty včetně termínu a odkazy na dotyčné weby.


3448 Čte 0 Komentáře


Spuštěno fórum

UživateléDnešním dnem bylo spuštěno fórum. Zde je možno psát vše o hledně dotazů uživatelů, rady jak postupovat na své cestě, zkušenosti atd., tento web je zaměřen duchovním směrem.. fórum je otevřeno nejen diskuzi o duchovní cestě.. doporučuji, aby uživatel vytvořil vždy nové téma kam se bude psát, aby nebylo vše pouze v jednom linku

3460 Čte 1 Komentář


Okem Boha Hóra - škola mysterií Hórova Oka

FilmyNáš příběh začíná těsně před naprostou zkázou, kterou způsobila potopa světa. V té době na Zemi ještě existovala civilizace, o níž se dnes hovoří už jen v legendách jako o ATLANTIDĚ. Její obyvatelé čerpali znalosti ze zkušeností, které lidé nashromáždili během tisíců let výzkumu fungování vesmíru a procesu, kterému říkáme život. Vše se dozvíte v 10ti dílném dokumentu Okem boha Hóra.4074 Čte 0 Komentáře


Knihy

StahováníNově byly vloženy knihy ke stažení od Minaříka a Palky

4133 Čte 0 Komentáře


Videa Paměti Mystika

Filmy
Prvním videem začíná seriál Paměti Mystika,tento seriál o životě a cestě největšího českého mystika má 15 dílů.Postupně budou všechny díly ke shlédnutí.


4794 Čte 1 Komentář