Don Miguel Ruiz
přidán novı download Don Miguel Ruiz
Návštěva Šrí Brahmama v Praze v červenci a srpnu 2011
Setkání se Šrí Brahmamem jsou vždy volně přístupná a zdarma. Není potřeba se předem přihlašovat. Děkujeme všem, kteří přispěli na vıdaje. Každé setkání trvá asi hodinu a půl. Sestává většinou z přednášky a meditace. Při meditace dává Šrí Brahmam často požehnání několika lidem, kteří se předem osobně nahlásí.

detaily v kategorii článků Šrí Brahmam
Hovory s Bohem
přidáno ke stažení Hovory s Bohem
Srí Brahmam v Praze 2011

Planují se setkání se Sri Brahmamem v Praze mezi 23.7. a 7.8.2011. Aby mohl se svım synem přijet, je potřeba dát dohromady penize na letenky, víza a pronájem sálu. Máte-li možnost přispět, využijte prosím účet u České spořitelny. Jméno: Adela Svobodova, číslo úctu: 170 203 2183 / 0800. Přednášky jsou volně přístupné všem a zdarma. Neni třeba se předem přihlašovat. Misto a terminy budou upřesněny. Děkujeme za spolupráci. více info na www.brahmam.net

Smrt nás navrací pravdě
rozhovor s buddhistickım mnichem českého původu Ashinem Ottamou,najdete v sekci ke stažení
Asparšajóga

Asparšajóga je jógou nad protiklady. To znamená, že tu jde nejen o poznání a pochopení sama sebe, ale i zevního světa jako nekonečně čisté, živé, ryzí, nedělitelné jednoty, jež nemá protiklad a která je proto jedinou pravou jsoucností, jedinım nevysvětlitelnım a nevyzpytatelnım Božím Jástvím, jež lze ale zažít.

Nová kategorie Šrí Ramana Maháriši
Nově jsem přidal kategorii pro články realizovaného člověka Šrí Ramana Mahárišiho
Hledají se administrátoři

Pokud jsi uživatel, které mu se tento web líbí a má zájem se podílet na jeho obsahu, tak se určitě ozvi, hledám přispivatele obsahu webu. Témata duchovní, jóga, mystika, vlastní zkušenosti, meditace, absolutno, bůh, ticho atd.

Videa Satsangy - Šrí Brahmam
Tak jak jsem slíbil začíná seriál video satsangů realizované bytosti Šrí Brahmama. Tento člověk dosáhl osvícení a už jen poslech jeho slov nebo sledování videí posouvá člověka dále v jeho cestě. Bıt účasten v jeho přítomnosti je to nejlepší co hledající může pro svůj duchovní život udělat. Vyzařuje z něho boží láska a čistota, což popisuji vlastní zkušenost, když jsem se zúčastnil jednoho satsangu.Videa začnou satsangy z roku 2005 a budou dále pokračovat i audio nahrávkami do současnosti.
Šrí Brahmam - satsangy
V nové sekci download jsou ke stažení některé přepisy satsangů Šrí Brahmama z minulıch let 2005, 2006. Sám jsem se jednoho takového sezení satsangu zůčastnil 1.8.2010 v Praze, a velmi doporučuji si to stáhnout a přečíst. Bıt osobně přítomen v satsangu ,kde přednáší realizovaná bytost Šrí Brahmam je opravdu velmi duchovně posilující. Po skončení videoseriálu Okem Boha Hóra se objeví v nové sekci také videa satsangů tohoto mistra, je na co se těšit.