Změň můj osud
Změň můj osud - přidána nová fotogalerie
nově ke stažení
nově ke stažení Eckhart Tolle - Moc přítomného okamžiku
Lakshmana a Sárada
nově ke stažení : Šrí Lakshmana Swámi, poslední dosud žijící žák Šrí Ramany Maharišiho působící v blízkosti posvátné hory Arunáčaly, realizoval “Já” v přítomnosti svého Gurua, Šrí Ramany Maharišiho v třiadvaceti letech. Od toho okamžiku žil v ústraní, až do chvíle, než ho navštívila Sárada, kterou později adoptoval.
Šrí Brahmam Praha 2012 mp3
Šrí Brahmam Praha 2012 mp3, nově ke stažení satsangy s českım překladem
Prorok Kahlil Gibran
nově byla pro články přidána kategorie Proroka Kahlil Gibran
Šrí Brahmam v Praze od 21.7. do 2.8.2012 (12 setkani)
Plánují se setkání se Šrí Brahmamem v Praze od 21.7. do 2.8.2012 (12 setkani). Aby mohl se svım synem přijet, je potřeba dát dohromady peníze na letenky, víza a pronájem sálu. Máte-li možnost přispět, využijte prosím účet u České spořitelny. Jméno: Adéla Svobodová, číslo účtu: 170 203 2183 / 0800. Děkujeme. Přednášky jsou volně přístupné všem a zdarma. Není třeba se předem přihlašovat. Místo - ZŠ Bílá, Praha 6, jako v minulém roce. [b]Rozvrh je v článku novinky.[/b]


Čtyři dohody
Čtyři dohody Dona Miguela Ruize v mp3 souborech, čtené Jaroslavem Duškem již kompletně celé ke stažení
Don Miguel Ruiz
přidán novı download Don Miguel Ruiz
Návštěva Šrí Brahmama v Praze v červenci a srpnu 2011
Setkání se Šrí Brahmamem jsou vždy volně přístupná a zdarma. Není potřeba se předem přihlašovat. Děkujeme všem, kteří přispěli na vıdaje. Každé setkání trvá asi hodinu a půl. Sestává většinou z přednášky a meditace. Při meditace dává Šrí Brahmam často požehnání několika lidem, kteří se předem osobně nahlásí.

detaily v kategorii článků Šrí Brahmam
Hovory s Bohem
přidáno ke stažení Hovory s Bohem