Video panel - poslední přidaná videa

YOUTUBE
Jaya shiva shanka...
YOUTUBE
Naropa - English ...
YOUTUBE
6.8.2018 evening ...

Hiearchie článků

Články: O lásce

Co byste měli vědět o dvojplamenech
 ěhem několika posledních let naše kolektivní karma dramaticky zrychlila. Mnohem více lidí nyní potkává své dvojplameny nebo si je schopno uvědomit, že zažili toto neobyčejné setkání.Když se dvojplameny potkají, poznají jeden druhého a zůstávají energeticky propojení po celý život, zatímco se vydávají každý na svou vlastní cestu hluboké zrychlené mise poznání.

Karmické vztahy mezi partnery
 Povaha vztahu může zahrnovat mnoho rovin vědomé i podvědomé. Skryté motivace a karmické lekce se často ukrývají pod prahem vědomí, což způsobuje, že partneři tráví spoustu času a úsilí řešením a uhlazováním nesrovnalostí, jejichž kořeny nejsou vždy zřejmé.

Milování a meditace
 Vztah mezi fyzickým aktem lásky a meditací nemusí být na první pohled tak patrný, nicméně existuje a je velice silný. Pokud k milování přistupujeme jako k mystické zkušenosti, stane se z něj opravdu forma jógy či meditace. Je to proto, že mezi milenci, kteří se opravdově milují, dochází během milostného spojení k úplnému „pohlcení“ jejich myslí ve skutečný a přímý prožitek lásky. Dostáváme tak skutečně živý a kreativní akt, který naplňuje naši bytost na mnoha úrovních (fyzické, psychické, duševní a stejně tak duchovní).

Sexuální aspekt Lásky
 Každý z nás i všichni vtělení lidé jsme se objevili zde, ve světě hmoty, díky sexu. Nebylo by absurdní si ho odříkat?

Sjednocení
 Poselství Dvojplamenů (Dvoupaprsků) pro všechny, kteří dosud nenašli toho správného partnera/ partnerku. Pro všechna srdce, která touží po naplnění, ale rozum pochybuje a zrazuje:
„Už nemá cenu začínat další vztah. Pořád to samé. Jaký to má smysl?! Je lepší zůstat sám.
nebo… Proč něco měnit? Tolikrát jsem to zkoušel/a a marně. Už takhle spolu dožijeme… “

STO POŽEHNÁNÍ (Mirabai Ceiba: A Hundred Blessings)
 Text písně je 800 let starý a napsal jej Rúmí, perský básník a mystik, zakladatel řádu tančících dervišů a největší autorita tehdejšího islámského světa.

Tajemství ženského orgasmu – psychofyzický pohled
 Skutečné milování dvou – muže a ženy – je vždy zázrak. Dar od Boha, Vesmíru, Země. Tím se odlišujete od všech ostatních bytostí, kterým fyzické spojení slouží především k rozmnožování. Vy jste dostali úžasný Dar, který vám pomáhá i k vašemu všestrannému vývoji, obohacuje a rozvíjí všechny tři roviny vašeho žití. A to společně ve dvou. Dokonalá energie muže + se spojuje s dokonalou energií ženy – . A vzniká zázrak! Ten nejúžasnější tanec energií! I proto je opravdové milování vždy posvátné, vyjímečné, jedinečné! Už to víte a žijete vědomě? Nebo začínáte či chcete začít?

Tantrické milování
 Tantra je krásný způsob života, tantrický život je vědomý život, tantra znamená žít život s láskou k sobě i k partnerovi. Žena a muž v tantře jsou spojenci, přátelé, milenci, tvořící svůj intimní vztah, vytvářející hluboké city, milující se.. pusťte se s partnerem do tantrického milování a prožijete proměnu.. vody ve víno!

Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrovní
 Když je něco různé, odlišné buď se to doplňuje a nebo je to problém. Správně tušíte, že v tomto případě je to problém. Měla bych napsat spíše situace. (Ti kteří mne znají vědí, o mém životním mottu: “problémy nejsou, existují pouze situace.” ) neboť situace skýtá řešení, problém se tváří, že prostě je a bude.