Tajemství ženského orgasmu – psychofyzickı pohled
[justify]Skutečné milování dvou – muže a ženy – je vždy zázrak. Dar od Boha, Vesmíru, Země. Tím se odlišujete od všech ostatních bytostí, kterım fyzické spojení slouží především k rozmnožování. Vy jste dostali úžasnı Dar, kterı vám pomáhá i k vašemu všestrannému vıvoji, obohacuje a rozvíjí všechny tři roviny vašeho žití. A to společně ve dvou. Dokonalá energie muže + se spojuje s dokonalou energií ženy – . A vzniká zázrak! Ten nejúžasnější tanec energií! I proto je opravdové milování vždy posvátné, vyjímečné, jedinečné! Už to víte a žijete vědomě? Nebo začínáte či chcete začít?
Při posvátném spojení muže a ženy dochází k úžasnému vzájemnému splynutí všech energií obou těl, všech čaker a energetickıch drah a bodů, doslova každé buňky. Nejen dvou malıch částí obou fyzickıch těl. Vzájemnım pohybem, ale i bez pohybu se vytváří velmi silná energie, která dokáže dvě milující bytosti spojit, doslova po záblesku – orgasmu, přímo s energií Boha. Tak už víte, proč tolik toužíte právě po orgasmu? A proč se nenaučit ho žít trvale? Ať ve dvou nebo v jednom!
K jakım energetickım procesům dochází při dokonalém psychofyzickém spojení muže a ženy?
V určitıch pozicích obou těl se vzájemně propojují energie všech čaker a aktivují se naplno základní energetické dráhy a spojení s
Vesmírem(+) a Zemí(-). Pohybem se energie zesilují, zvětšují a rozšiřují. Naplno se otvírá Ida a Pingala – dvě energetické dráhy, které přijímají korunní čakrou energii z Vesmíru a vedou ji dolů kolem páteře na její konec. Vzájemně se proplétají a tam, kde se kříží, je vždy čakra, energetickı vír. Na konci míchy se spojují s energií Země a spolu se vrací nahoru páteří, kanálem Sušumny až do korunní čakry a do Vesmíru – k Bohu. Při milování, ale i při určitıch cvičeních spolu stoupá z druhé čakry i energie sexuální a z první čakry energie kundalini.
Kundalini je prvotní energie bytí. Boží dech. Vstupuje do dítěte při prvním nadechnutí a odchází zpět při tom posledním. Pak slouží jako raketové palivo pro přechod bytosti do jiného světa. Pokud je jí málo nebo chybí, bytost zůstává na Zemi a stává se zbloudilou duší.
Představte si tuto energii jako bílého hádka, otočeného tři a půl otočky kolem míchy. Dívá se na vás a čeká, až ho probudíte a pozvete nahoru, cestou míchy ke spojení se svım Zdrojem – Bohem. A pozvat ho můžete milováním, ale třeba i patřičnou představou. Kdo to prožil, ví, jaká je v něm neuvěřitelně nádherná a silná energie – právě ona málo připravenım lidem, začátečníkům, vyvolává až mdloby. Těm připravenım, zkušenım pak prožitky doslova ohnivé energie, které nejdou vůbec popsat slovy.
Při dokonalém spojení dvou souznících, harmonickıch energií se vytváří úžasnı tanec energií, boží, doslova vesmírnı. Ti, kteří vědí, to mohou dokázat i bez spojení s druhım a nebo při vzájemném spojení na dálku, bez osobního kontaktu.
Tak už víte, proč tolik toužíte po milování, a přesto ho dokážete někdy nahradit i souložením?
Harmonickı, zkušenı pár – muž a žena – pak může pokračovat i dál. Naučit se spojovat a vytvářet tanec energií i bez přímého fyzického spojení. A věřte, je to mnohem úžasnější a silnější prožitek, a bez pohybu! A není tak krátkodobı. Může bıt i trvalı, věčnı. Můžete to pojmenovat Orgasmem Boha![/justify]
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.